Lentebeker kalender

 Klassement lentebeker onderaan deze pagina!

WEEK   1

 

 

 

 

 

 

DI 30 APRIL

19.00

NAC DFB Beloften

GO! Atheneum Oudenaarde

9

7

 

 

20.00

Pandaboy’s

MVCeviche

21

5

 

VRIJD 3 MEI

19.00

De Buddies

Real Aluvera

22

5

 

 

20.00

D’HONDT Interieur

EL TORRO

7

13

 

 

21.00

NAC DFB Nederename

De Verloren Generatie

19

4

 

WEEK  2

 

 

 

 

 

 

DINSD 7 MEI

20.00

EL TORRO

Pandaboy’s

5

10

 

WOE 8 MEI

19.30

GO! Atheneum Oudenaarde

D’HONDT Interieur

13

6

 

VRIJD 10 MEI

19.00

Real Aluvera

MVC Samsonite

28

2

 

 

20.00

De Verloren Generatie

De Buddies

6

14

 

 

21.00

MVCeviche

NAC DFB Nederename

5

22

 

WEEK   3

 

 

 

 

 

 

DINS 14 MEI

19.00

De Verloren Generatie

Pandaboy’s

7

13

 

 

20.00

MVCeviche

D’HONDT Interieur

4

9

 

 

21.00

EL TORRO

NAC DFB Beloften

7

6

 

WOE 15 MEI

19.30

Real Aluvera

NAC DFB Nederename

6

24

 

 

20.30

MVC Samsonite

De Buddies

10

23

 

WEEK   4

 

 

 

 

 

 

DI 21 MEI

19.00

MVC Samsonite

D’HONDT Interieur

2

28

 

 

20.00

De Verloren Generatie

GO! Atheneum Oudenaarde

13

15

 

WOE. 22 MEI

19.00

Real Aluvera

NAC DFB Beloften

10

12

 

 

20.00

Pandaboy’s

De Buddies

8

15

 

 

21.00

EL TORRO

MVCeviche

23

9

 

WEEK   5

 

 

 

 

 

 

MAANDAG 27

20.30

MVC Samsonite

De Verloren Generatie

6

19

 

 

21.30

De Buddies

MVCeviche

18

5

 

DINSD 28 MEI

19.00

Pandaboy’s

GO! Atheneum Oudenaarde

9

12

 

 

20.00

D’HONDT Interieur

NAC DFB Beloften

3

15

 

 

21.00

NAC DBF Nederename

EL TORRO

11

8

 

WEEK   6

 

 

 

 

 

 

WOE 5 JUNI

19.00

GO! Atheneum Oudenaarde

MVC Samsonite

 

 

 

 

20.00

D’HONDT Interieur

NAC DFB Nederename

7

21

 

 

21.00

NAC DFB Beloften

De Buddies

10

18

 

VRIJD 7 JUNI

20.00

EL TORRO

Real Aluvera

9

11

 

 

21.00

MVCeviche

De Verloren Generatie

6

16

 

WEEK   7

 

 

 

 

 

 

DINSD 11 JUN

19.30

Real Aluvera

GO! Atheneum Oudenaarde

6

9

 

 

20.30

MVC Samsonite

NAC DFB Beloften

7

14

 

WOE.12 JUNI

19.30

De Buddies

D’HONDT Interieur               

16

9

 

 

20.30

NAC DFB Nederename

Pandaboy’s

12

8

 

VRIJ 14 JUNI

20.00

De Verloren Generatie

EL TORRO

4

10

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 8

           

WOE 19 JUNI

19.00

De Buddies

GO! Atheneum Oudenaarde

10

8

 

 

20.00

NAC DFB Nederename

NAC DFB Beloften

15

8

 

 

21.00

Pandaboy’s

D’HONDT Interieur

22

10

 

VRIJ 21 JUN

19.30

MVC Samsonite

EL TORRO

verplaatst

 

 

 

20.30

Real Aluvera

MVCeviche

verplaatst

 

 

 

21.30

GO! Atheneum Oudenaarde

EL TORRO

verplaatst

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WEEK   9

 

 

 

 

 

 

DIN 25 JUNI

19.30

De Verloren Generatie

NAC DFB Beloften

6

7

 

 

20.30

MVCeviche

GO! Atheneum Oudenaarde

6

24

 

WOE 26 JUNI

19.00

MVC Samsonite

Pandaboy’s

10

0

 

 

20.00

Real Aluvera

D’HONDT Interieur

10

11

 

 

21.00

De Buddies

NAC DFB Nederename

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

WEEK 10

 

 

 

 

 

 

DIN 2 JULI

19.30

Real Aluvera

MVC CEVICHE

 

 

 

 

20.30

GO! Atheneum Oudenaarde

EL TORRO

 

 

 

WOE 3 JULI

19.00

De Verloren Generatie

Real Aluvera

 

 

 

 

20.00

NAC DFB Beloften

Pandaboy’s

 

 

 

 

21.00

GO! Atheneum Oudenaarde

NAC DFB Nederename

 

 

 

VRIJD 5 JULI

19.30

EL TORRO

De Buddies

 

 

 

 

20.30

MVC Ceviche

MVC Samsonite

 

 

 

 

21.30

EL TORRO

MVC Samsonite

 

 

 

             

WEEK 11

 

 

 

 

 

 

WOE 10 JULI

19.30

D’HONDT Interieur

De Verloren Generatie

 

 

 

 

20.30

Pandaboy’s

Real Aluvera

 

 

 

 

21.30

GO! Atheneum Oudenaarde

MVC Samsonite

 

 

 

VRIJD 12 JULI

19.30

NAC DFB Nederename

MVC Samsonite

 

 

 

 

20.30

NAC DFB Beloften

MVCeviche

 

 

 

 

21.30

Receptie en bekeroverhandiging

Voor alle ploegen